Josef Liesler

37151. Kouzelník

popis: Litografie, 9x5 cm. Signováno vpravo dole Liesler. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.11.2019 15:44:51 1326