Josef Liesler

35793. Mezi houkáním sovy a svítáním

popis: Litografie, 37x48 cm. Signováno vpravo dole Liesler 84. Pasparta.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

dražba ukončena: 16.10.2019 19:50:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč