Josef Liesler - Portrét profesora Mužáka

Kombinovaná technika, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Liesler 1956. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

46492. Portrét profesora Mužáka
Dražba ukončena:25.06.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč