Josef Liesler

52297. Praha u Křižovníků

popis: Litografie, 36x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:49:29

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč