Josef Liesler - Představy

Litografie, 57/110, 58x37 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Liesler 78. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

306271. Představy
Dražba ukončena:02.10.2020 20:26:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč