Josef Liesler

45068. Ruská bohéma

popis: Kombinovaná technika, 37x24 cm. Signováno vpravo dole Liesler 45. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

dražba ukončena: 27.05.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč