Josef Liesler - Soubor 2 grafických listů

Litografie a lept, 15x48 cm a 10x7 cm, signovány vpravo dole Liesler, 1x volný list, 1x paspartováno.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

12884. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:11.10.2017 19:15:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:300 Kč