Josef Liesler - Soubor 3 litografií

Litografie, 11x8 cm, 18,5x10,5 cm a 16,5x15,5 cm, všechny signováno vpravo dole Liesler 91,92,93.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

9435. Soubor 3 litografií
Dražba ukončena:12.04.2017 22:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč