Josef Liesler - Sova nese klíček k noci

Litografie, 54x37 cm. Signováno vpravo dole Liesler. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

34450. Sova nese klíček k noci
Dražba ukončena:18.09.2019 20:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč