Josef Liesler

56738. Svatá Trojice na Karlově mostě

popis: Litografie, 37x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

zbývá: 19 dnů, 8 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč