Josef Liesler

46911. Triptych

popis: Litografie, 2x 19x9 cm, 1x 12x8 cm. Signováno Liesler. Pasparta, sklo.

Pozn.: Sklo prasklé.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč