Josef Liesler - U Pražského hradu

Litografie, 37x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

61203. U Pražského hradu
Dražba ukončena:14.07.2021 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč