Josef Liesler - Žena s maskou

Litografie, 17x9 cm. Signováno dole uprostřed Liesler 85. Pasparta,sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

41556. Žena s maskou
Dražba ukončena:11.03.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč