Josef Minařík - Zátiší jižní Moravy - Sklípky pod Buchlovem

Olej na plátně, 46x69 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1939
Malíř. Studoval výtvarnou výchovu u profesorů Boudy a Salcmana na PedF v Hradci Králové. Ve volné tvorbě se věnuje poeticky laděné krajinomalbě. Reálný obraz krajiny přetváří do imaginativní podoby. Tématicky čerpá zejména z přírody Železných hor. Od 90. let minulého století působí jako galerista.

Josef Minařík
83021. Zátiší jižní Moravy - Sklípky pod Buchlovem
Dražba ukončena:28.08.2022 20:47:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč