Josef Myslbek ml. - Konvolut 2 kreseb

Kresby, obě 22x11 cm. Signovány Myslbek. Paspartovány.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodil se v Praze v rodině sochaře Josefa Václava Myslbeka. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise a Ottenfelda a poté v Mnichově u prof. Rauppa. Rád kreslil, maloval často krajiny a věnoval se technice akvarelu.

Josef Myslbek ml.
65317. Konvolut 2 kreseb
Dražba ukončena:12.09.2021 20:37:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 12.09.2021 20:32:31 468
1 000 Kč 12.09.2021 20:01:01 6147