Josef Pavelka - Praha

Olej na plátně, 70x99 cm. Signováno vpravo dole J. Pavelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 – 1985
Malíř, pedagog. Studoval malbu soukromě u architekta J. Masáka v Praze. Působil jako učitel v Bělčicích, maloval krajinu, zabýval se časopiseckou ilustrací pro děti.

308039. Praha
Dražba ukončena:24.03.2021 20:43:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč