Josef Rektor - Podvečer

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Rektor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1877 – 1953
Malíř, sochař. Studoval na AVU v sochařském ateliéru J. V. Myslbeka, akademii však dokončil jako student malířství u V. Hynaise a H. Schwaigera. V Praze si zřídil sochařský a dekoratérský ateliér. Často zajížděl malovat do rodných východních Čech, také do Krkonoš a Orlických hor.

82292. Podvečer
Dražba ukončena:07.08.2022 20:30:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.08.2022 20:27:14 5305
500 Kč 30.07.2022 12:23:30 6192