Oleje na plátně fixované na kartonu, oba 31x39 cm. Signovány J. Rudolf. Rámovány.
Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.
o autorovi: Narodil se v Kouřimi roku 1883.
Celým jménem Josef Rudolf Nádeník. Studoval v Praze a Paříži.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.