Josef Straka - Partie z Capri

Nejdelší strana: 45 cm

Olej na kartonu, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Jos. Straka. Rámováno.

o autorovi: 1864 - 1946
Narodil se ve Žďáru nad Sázavou. Studoval ve Vídni na Akademii výtvarných umění a na Uměleckoprůmyslové škole. Podnikl studijní cestu do Itálie, zpracoval veřejné zakázky pro Vídeň a Terst. Vystavoval ve Vídni a v Brně. Tvořit začal v době doznívajícího historismu, později se propracoval k naturalismu. Tématicky se v jeho tvorbě uplatňují výjevy ze života, též i krajina.

87875. Partie z Capri
Dražba ukončena:15.12.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč