Josef Treuchel - Před bouří

Olej na sololitu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Treuchel. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

22784. Před bouří
Dražba ukončena:27.09.2018 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč