Josef Vokálek - Osamělý strom

Olej na kartonu, 54x54 cm. Signováno vpravo dole J. Vokálek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1887 - 1969
Narodil se ve Velkých Čakovicích u Prahy. Studoval pražskou AVU u prof. Krattnera a později v Paříži u Henri Martina. Ve své tvorbě figurální i krajinářské se věnoval hlavně pastelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

101245. Osamělý strom
Dražba ukončena:03.09.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.09.2023 18:50:24 13222