Jozef Bendík - Akt

Olej na plátně, 95x65 cm. Signováno vpravo dole Bendik 929. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - 1989
Slovenský malíř.

29165. Akt
Dražba ukončena:28.02.2019 20:45:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč