Jozef Kollár - Hory

Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole J. Kollár. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1899 - 1982
Slovenský malíř.

71751. Hory
Dražba ukončena:27.01.2022 21:18:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč