Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole J. Krčmářová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1900 - 1982
Narodila se v Praze. Studovala soukromě u Al. Kalvody, J. Hlavína a prof. Vejrycha a pražskou UMPRUM.