Julie Krčmářová - V lese

Olej na plátně, 43x48 cm. Signováno vpravo dole I. Krčmářová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1982
Narodila se v Praze. Studovala soukromě u Al. Kalvody, J. Hlavína a prof. Vejrycha a pražskou UMPRUM.

32551. V lese
Dražba ukončena:30.05.2019 18:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč