Olej na plátně, 43x48 cm. Signováno vpravo dole I. Krčmářová. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1900 - 1982 Narodila se v Praze. Studovala soukromě u Al. Kalvody, J. Hlavína a prof. Vejrycha a pražskou UMPRUM.