Julius Dressler Austria 1890-1910 - Žardiniéra

Nejdelší strana: 13 cm

Porcelán, výška: 13 cm. Značeno.

o autorovi: Známá česká továrna na keramiku a porcelán, založená v 80. letech 19. stol., v r. 1920 se stala součástí skupiny EPIAG.

Julius Dressler Austria 1890-1910
114055. Žardiniéra
Dražba ukončena:07.04.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč