Julius Lauterbach - Příboj

Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vlevo dole Lauterbach, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

16924. Příboj
Dražba ukončena:01.03.2018 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč