Julius Lauterbach - Vrby u rybníka

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole Lauterbach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1873 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

104885. Vrby u rybníka
Dražba ukončena:29.10.2023 20:12:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč