Julius Lauterbach - Z kostela

Olej na plátně, 66x54 cm, signováno vpravo dole Lauterbach, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

10620. Z kostela
Dražba ukončena:31.05.2017 21:55:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč