Juncker - Prosluněná krajina

Olej na plátně, 76x120 cm. Signováno vlevo dole Juncker. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V minulosti opraveno.

Juncker
17619. Prosluněná krajina
Dražba ukončena:29.03.2018 22:00:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč