Juraj Krutek - Procházka u řeky

Kombinovaná technika, 37x28 cm. Signováno vpravo dole Juraj Krůtek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. sklo v rohu prasklé.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1904 - 1981
Narodil se v Lazanech v Kláštore pod Znievom na Slovensku. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Čiháka. Působil na Slovensku. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě, tvořil městské veduty, ale i portréty, zátiší a figurální kompozice. Věnoval se restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

90033. Procházka u řeky
Dražba ukončena:12.02.2023 20:22:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč