Juraj Krutek - Sedlák na povozu

Olej na překližce, 60x74 cm. Signováno vlevo dole Krutek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1981
Narodil se v Lazanech v Kláštore pod Znievom na Slovensku. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Čiháka. Působil na Slovensku. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě, tvořil městské veduty, ale i portréty, zátiší a figurální kompozice. Věnoval se restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

306359. Sedlák na povozu
Dražba ukončena:13.10.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč