Jan Juška - Zimní krajina

Olej na kartonu, 26x36 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

1907 Lešany
Soukromý žák G. Porše a V. Nedbala.

953. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.01.2014 21:28:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč