K. Franta, D. Berková, J. Saska, R. Kolář, R. Malát. J. Adamcová, J. Burešová, O. Oplt, aj. - Soubor 92 kreseb

Ilustrace ke knihám, 70. a 80. léta 20. století. Většina volné listy, ostatní pasparty.

Pozn.: Mírně poškozeno.

K. Franta, D. Berková, J. Saska, R. Kolář, R. Malát. J. Adamcová, J. Burešová, O. Oplt, aj.
50339. Soubor 92 kreseb
Dražba ukončena:14.10.2020 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč