K. Hess - Dívka v kroji s dítětem

Olej na plátně, 63x44 cm. Signováno vlevo dole K. Hess. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305071. Dívka v kroji s dítětem
Dražba ukončena:04.06.2020 20:16:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč