Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 70 x 100 cm, signováno autorsky vlevo dole, rámováno v umělecké liště z USA, bohatě zdobené profilací a probrušovaným zlaceným obvodovým pásem, dokonale dotvářející umělecké dílo! Dílo ovlivněné stylem art deco, vzniklé ve 20. letech 20. století, hlásící se k zachycení alegorie hojnosti dle volby umělce – zvěřiny, honosného džbánu, bohatě zdobeného šálku s podšálkem, ovoce a nezbytné květeny – růže, vše rozloženo na imaginárně vznášejícím se stole s ubrusem, čímž se umělec osvobodil od klasické malby a vnímaje nový moderní styl art deco, dotvořil brilantně i pozadí přecházející od modrozelené do hnědočervené, čímž umožnil zvýšit dekorativnost natřené plochy obrazu se zátiším. Dílo silně vychází ze zásad francouzské umělecké malby 1. třetiny 20. století. Obraz byl původně součástí českých krajanů žijících v New Yorku v USA. Výrazná kvalitní umělecká práce ve výborném stavu!