K. Rybář - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 60x121 cm. Signováno vpravo dole Karel Rybář. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 139 cm

82301. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:07.08.2022 20:30:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč