K. Svolinský, J. Švengsbír, O. Štenbera, L. Mayer - Konvolut 6 grafických listů

Různé grafické techniky, od 21x32 do 10x15 cm. Všechny signovány. 4x rám, pasparta, sklo. 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

K. Svolinský, J. Švengsbír, O. Štenbera, L. Mayer
60386. Konvolut 6 grafických listů
Dražba ukončena:16.06.2021 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč