Kameníček - Mladí pasáčci

Olej na překližce. 45x50 cm. Signováno vpravo dole Kameníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Kameníček
302350. Mladí pasáčci
Dražba ukončena:26.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč