Kamila Ženatá - Příběh noci

Olej na plátně, 35x30 cm. Signováno vlevo dole K. Ženatá. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953
Grafička, malířka, konceptuální výtvarnice. Studovala na AVU v Praze u L. Čepeláka, studijně pobývala v Maďarsku, na Elbě, v Irsku. Pracuje jako arteterapeutka s lidmi malujícími v psychoanalyticky vedeném ateliéru. Ve své volné tvorbě se soustřeďuje na podněty přírody a jejího vztahu k člověku, inspiraci nachází též v poezii, věnuje se i literatuře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 63 000 Kč

Kamila Ženatá
27239. Příběh noci
Dražba ukončena:30.01.2019 22:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč