Karel Beneš (1881) - Husy u chalupy

Olej na kartonu, 35x44 cm, signováno vpravo dole K. Beneš, rám.

1881, Hlinsko
Učil se u prof. E. K. Lišky, Maška, Preislera a Jakesche. Ve své tvorbě se zaměřil na motivy malebného venkova. Nejčastějšíme námětem jeho obrazů bylo Náchodsko, Hlinecko a Slovensko.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3339. Husy u chalupy
Dražba ukončena:26.11.2015 19:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč