Karel Beneš (1881) - Náchodský zámek

Olej na kartonu, 69x94 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Rám je novější.

1466. Náchodský zámek
Dražba ukončena:24.09.2014 22:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč