Karel Beneš, Ludmila Jiřincová, Neprakta, Jaroslav Grus, Vojtěch Sedláček,... - Konvolut 8 grafických prací

Různé grafické techniky, od 15x10 cm do 32x46 cm. Většina signována. 3x rámováno, všechny zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno. 1x prasklé sklo.

105165. Konvolut 8 grafických prací
Dražba ukončena:05.11.2023 21:08:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč