Karel Beneš - Akvárium

Litografie, 52x37 cm, signováno dole uprostřed K. Beneš 89, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

13219. Akvárium
Dražba ukončena:12.10.2017 20:24:27
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 100 Kč