Litografie, 52x37 cm, signováno dole uprostřed K. Beneš 89, paspartováno, zaskleno. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč