Karel Beneš (1881) - Chrudimka u Lánů

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole K. Beneš. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1881-1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč.

47390. Chrudimka u Lánů
Dražba ukončena:30.07.2020 19:06:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč