Karel Beneš (1881) - Husy u chalupy

Olej na kartonu, 35x44 cm. Signováno vpravo dole K. Beneš. Rámováno.

o autorovi: 1881-1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč.

305846. Husy u chalupy
Dražba ukončena:15.08.2020 20:08:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč