Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vlevo dole K. Beneš. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč