Karel Beneš (1881) - Na potoce

Olej na kartonu, 35x39 cm. Signováno vlevo dole K. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1881-1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč.

104873. Na potoce
Dražba ukončena:29.10.2023 20:05:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč