Karel Cudlín - U kafe 1.6.05

Fotografie, 15x23 cm. Signováno vpravo dole Cudlín. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mimo fotografickou plochu mírně poškozen.

Karel Cudlín
44679. U kafe 1.6.05
Dražba ukončena:14.05.2020 21:24:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2020 21:19:11 6170