Karel Jaromír Erben - Kytice

Kniha, 17x14 cm. Původní celoplátěná reliéfní zlacená vazba. Ozdobené viněty v textu. 6. vydání. Vydal Jaroslav Pospíšil v Praze roku 1884.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Karel Jaromír Erben
73523. Kytice
Dražba ukončena:16.03.2022 22:02:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč